به مناسبت روز پرستار؛ تخفیف ۱۵درصدی ثبت‌‍نام در مراکز آموزشی جهاد دانشگاهی قم

۱۸ آذر ۱۴۰۰ | ۱۰:۰۹ کد : ۲۰۲۵ اخبار دسته اول مراکز آموزشی اخبار عمومی
تعداد بازدید:۵۴۶
پرستارانی که از بازه زمانی ۱۸ تا ۲۲آذرماه آذرماه برای ثبت‌نام در تمامی دوره‌های مراکز آموزشی جهاد دانشگاهی قم مراجعه کنند می‌توانند از تخفیف ۱۵ درصدی بهره‌مند شوند.
به مناسبت روز پرستار؛ تخفیف ۱۵درصدی ثبت‌‍نام در مراکز آموزشی جهاد دانشگاهی قم

جهاد دانشگاهی استان قم به مناسبت روز پرستار علاوه بر برنامه‌های فرهنگی هرساله، ۱۵ درصد تخفیف در تمامی دوره‌های مراکز آموزشی در نظر گرفته است که پرستاران می‌توانند از این تخفیفات بهره‌مند شوند.

پرستاران در بخش فناوری اطلاعات و فنی مهندسی برای ثبت‌نام در دوره‌های عمومی، برنامه‌نویسی، شبکه و امنیت، بورس، گرافیک، فنی مهندسی، طراحی لباس، طراحی وب و حسابداری می‌توانند به بلوار منتظری کوچه ۲۸ مرذکز فناوری اطلاعات جهاد دانشگاهی مراجعه و یا با شماره ۰۲۵۳۱۶۵۴ تماس بگیرند.

در بخش علوم پزشکی، علوم انسانی و هنر نیز پرستاران برای ثبت‌نام در دوره‌های کمک‌های اولیه، طب سنتی، داروخانه، عکاسی، ادبی، پژوهشی، دندان‌پزشکی، هنرهای تجسمی کاربردی انسانی، کاربردی هنر، آزمایشگاه و رمز ارزها می‌توانند به مرکز علوم پزشکی، علوم انسانی و هنر واقع در بلوار امین کوچه ۱۳ مراجعه و یا با شماره ۳۲۹۱۸۱۰۸ تماس بگیرند.

پرستاران در بخش زبان‌های خارجی نیز در دوره ترمیک انگلیسی، ترمیک غیر انگلیسی، آمادگی آزمون، کارگاه‌های مهارتی و تربیت مدرس زبان به مرکز زبان‌های خارجی واقع در خیابان دورشهر بین‌کوچه ۲۰ و ۲۲ مراجعه یا با شماره ۳۷۷۴۸۷۱۳ و ۳۷۷۳۲۵۰۴ تماس بگیرند.


( ۳ )

نظر شما :