آزمون استخدامی نهضت سوادآموزی، ثبت اسناد و صنایع شیر در قم برگزار شد

۲۱ تیر ۱۳۹۹ | ۱۰:۳۷ کد : ۱۲۷۵ آزمون ها اخبار دسته اول
تعداد بازدید:۱۰۲۲
مدیر اجرایی آزمون جهاد دانشگاهی استان قم از برگزاری آزمون استخدامی نهضت سواد آموزی، سازمان ثبت اسناد و املاک و شرکت صنایع شیر ایران با حضور ۴۳۷شرکت کننده با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی، توسط جهاد دانشگاهی قم خبر داد.
آزمون استخدامی نهضت سوادآموزی، ثبت اسناد و صنایع شیر در قم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان قم، علی حسینی در این خصوص گفت: این آزمون به طور همزمان در ۵۰ شهر و ۱۲۵ حوزه روز جمعه، 20 تیر از ساعت 9 الی 12 برگزار شد.

وی گفت این آزمون در قم همزمان با سراسر کشور با حضور 437 شرکت کننده که 210 نفر از آنها زن و 227 نفر مرد هستند، در محل حوزه آزمون موسسه آموزش عالی پویش واقع در بلوار الغدیر کوچه 11 برگزار شد.

 وی با بیان اینکه طبق با هماهنگی ستاد استانی کرونا با رعایت الزامات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در چینش صندلی‌ها و گندزدایی سالن‌ها یک روز قبل در محل برگزاری آزمون انجام شده است افزود: به دنبال ابلاغ برگزاری آزمون استخدامی سازمان‌های نهضت سوادآموزی، سازمان ثبت اسناد و املاک و شرکت صنایع شیر ایران به جهاد دانشگاهی در سراسر کشور، جهاد دانشگاهی واحد استان قم در کنار سایر مراکز آزمون استانی جهاد دانشگاهی به عنوان ‌مجری آزمون تدابیر لازم را برای اجرای آن در شرایط حساس شیوع بیماری کرونا اندیشیده و تمام پروتکل ها و اصول بهداشتی  بطور کامل رعایت کرده است.

مدیر اجرایی آزمون جهاد دانشگاهی استان قم با اشاره به اینکه از حضور داوطلبان بدون ماسک در محل آزمون ممانعت به عمل آمده، تاکید کرد: برای پیشگیری از شیوع کرونا مطابق دستورالعمل های صادره از داوطلبان درخواست شد از آوردن هرگونه وسایل اضافی مانند موبایل، کیف و... خودداری کنند.

حسینی خاطرنشان کرد: آزمون از ساعت ۹ صبح امروز جمعه ۲۰ تیرماه به‌صورت هم‌زمان برگزار و نتایج آن، نیمه دوم مرداد ماه از طریق سامانه hrtc.ir به داوطلبان اعلام خواهد شد.

کلید واژه ها: آزمون استخدامی


( ۲ )

نظر شما :