بررسی طرح کسب و کار تولید کننده عروسک تیلدا در مرکز مشاوره شغلی جهاد دانشگاهی قم

۱۱ مهر ۱۴۰۰ | ۱۰:۱۵ کد : ۲۰۲۱ اخبار دسته اول
تعداد بازدید:۲۶۶
نمایندگان گروه تولیدی تیلدا با حضور در دبیرخانه طرح ملی توسعه مشاغل خانگی استان قم از مشاوره کسب و کار و اخذ مجوز و تسهیلات مشاغل خانگی بهره‌مند شدند.
بررسی طرح کسب و کار تولید کننده عروسک تیلدا در مرکز مشاوره شغلی جهاد دانشگاهی قم

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان قم در این نشست دکتر لیلا طباطبایی مشاور مرکز مشاوره شغلی جهاد دانشگاهی و یاسر شریفی مدیر اجرایی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی استان قم راهکارهایی جهت توسعه کسب و کار و فعالیت در حوزه مشاغل خانگی به تولید کننده عروسک تیلدا روسی ارائه دادند.

در این نشست لیلا طباطبایی در خصوص نحوه نگارش و تکمیل طرح های توجیهی توضحیاتی ارائه کرد، سپس فرآیند دریافت پروانه کسب وکار و مجوزات مشاغل خانگی را شرح داد.

یاسر شریفی نیز در این نشست ضمن تشکر از این تولید کننده قمی در خصوص همکاری با طرح مشاغل خانگی و حضور به عنوان پیشران در این طرح گفت: پیشرانهایی که دارای مجوز مشاغل خانگی باشند می توانند با مراجعه به سامانه مشاغل خانگی وزارت تعاون کار ور فاه اجتماعی در این سامانه جهت تسهیلات بانکی اقدام نمایند.

شریفی ادامه داد: با توجه به مذاکرات و تعاملات صورت گرفته با اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی پیشران های طرح ملی توسعه مشاغل خانگی استان قم نیز می توانند از این تسهیلات استفاده نمایند.

گفتنی است جلسات مشاوره در این طرح در دو سطح عمومی و تخصصی با موضوعات مورد نیاز و چالش‌های ایجاد شده برای صاحبان تولید و پیشرانان طرح به صورت دوره ای با همکاری و دعوت از مشاورین مجرب مرکز مشاوره شغلی و کارآفرینی جهاد دانشگاهی استان قم انجام می شود.

شایان ذکر است طرح ملی توسعه مشاغل خانگی به کارفرمایی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی توسط جهاد دانشگاهی در ۳۱ استان کشور در حال اجرا است.


( ۱ )

نظر شما :