تخفیف ۲۰درصدی ثبت‌‍نام در مراکز آموزشی جهاد دانشگاهی قم

۱۸ آذر ۱۴۰۰ | ۱۰:۰۵ کد : ۲۰۲۴ دوره های جدید اخبار دسته اول اخبار عمومی
تعداد بازدید:۱۱۶۸
دانشجویانی که از روز ۱۵ الی ۱۷ آذر ماه برای ثبت‌نام در تمامی دوره‌های مراکز آموزشی جهاد دانشگاهی قم مراجعه کنند می‌توانند از تخفیف ۲۰ درصدی بهره‌مند شوند.
تخفیف ۲۰درصدی ثبت‌‍نام در مراکز آموزشی جهاد دانشگاهی قم

جهاد دانشگاهی استان قم به مناسبت روز دانشجو علاوه بر برنامه‌های فرهنگی هرساله با توجه به اهمیت توانمندسازی و مهارت‌افزایی دانشجویان، ۲۰ درصد تخفیف در تمامی دوره‌های مراکز آموزشی در نظر گرفته است که دانشجویان می‌توانند با ارائه کارت دانشجویی از این تخفیفات بهره‌مند شوند.
دانشجویان در بخش فناوری اطلاعات و فنی مهندسی برای ثبت‌نام در دوره‌های عمومی، برنامه‌نویسی، شبکه و امنیت، بورس، گرافیک، فنی مهندسی، طراحی لباس، طراحی وب و حسابداری می‌توانند به بلوار منتظری کوچه ۲۸ مرذکز فناوری اطلاعات جهاد دانشگاهی مراجعه و یا با شماره ۰۲۵۳۱۶۵۴ تماس بگیرند.
در بخش علوم پزشکی، علوم انسانی و هنر نیز دانشجویان برای ثبت‌نام در دوره‌های کمک‌های اولیه، طب سنتی، داروخانه، عکاسی، ادبی، پژوهشی، دندان‌پزشکی، هنرهای تجسمی کاربردی انسانی، کاربردی هنر، آزمایشگاه و رمز ارزها می‌توانند به مرکز علوم پزشکی، علوم انسانی و هنر واقع در بلوار امین کوچه ۱۳ مراجعه و یا با شماره ۳۲۹۱۸۱۰۸ تماس بگیرند.
دانشجویان در بخش زبان‌های خارجی نیز در دوره ترمیک انگلیسی، ترمیک غیر انگلیسی، آمادگی آزمون، کارگاه‌های مهارتی و تربیت مدرس زبان به مرکز زبان‌های خارجی واقع در خیابان دورشهر بین‌کوچه ۲۰ و ۲۲ مراجعه یا با شماره ۳۷۷۴۸۷۱۳ و ۳۷۷۳۲۵۰۴ تماس بگیرند.


( ۱۱ )

نظر شما :