برگزاری آزمون استخدامی درقوه قضائیه/آغاز ثبت نام از داوطلبان

۲۰ بهمن ۱۴۰۰ | ۱۱:۵۰ کد : ۲۰۲۷ اخبار دسته اول اخبار عمومی
تعداد بازدید:۳۵۵
برگزاری آزمون استخدامی ۹۶۰۰ نفر درقوه قضائیه/آغاز ثبت نام از داوطلبان
برگزاری آزمون استخدامی درقوه قضائیه/آغاز ثبت نام از داوطلبان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، احمد عبدی پور رئیس مرکز آزمون جهاد دانشگاهی اعلام کرد: ۹۶۰۰ نفر در رشته های مختلف شغلی در قوه قضائیه استخدام می شوند.
عبدی پور با اعلام این خبر خاطرنشان کرد: آزمون استخدامی قوه قضائیه برای جذب ۹۶۰۰ نفر در ۳۱ استان کشور برگزار می شود.
وی درباره آغاز ثبت نام آزمون استخدام قوه قضائیه نیز گفت: ثبت نام آزمون استخدامی قوه قضائیه از روز سه شنبه ۱۹ بهمن ماه جاری، آغاز و به مدت ده روز ادامه خواهد داشت و زمان برگزاری آزمون نیز نیمه اول اسفندماه خواهد بود.
عبدی پور تصریح کرد: آزمون قوه قضائیه در ۱۵ رشته شغلی و از میان بسیاری از رشته های علوم انسانی و … برگزار می شود.
رئیس مرکز آزمون جهاد دانشگاهی با تصریح اینکه استخدام بیشر از دانش آموختگان مقطع کارشناسی است افزود: در برخی رشته ها از دارندگان مدرک کاردانی و در برخی رشته ها از دارندگان مدرک کارشناسی ارشد نیز در این آزمون، استخدام به عمل می آید.
وی تصریح کرد: بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام و شرکت در آزمون استخدام کارکنان اداری قوه قضاییه در سال ۱۴۰۰ می‌رساند، که ثبت نام در این آزمون منحصراً به صورت اینترنتی از طریق سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی: https://hrtc.ir/ از روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۱/۱۹ آغاز و در روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۱/۲۸ پایان می‌پذیرد.
قوه قضائیه در نظر دارد، تعداد ۹۶۰۰ نفر از افراد واجد شرایط را در ادارات دادگستری همه استان‌ها به‌صورت پیمانی استخدام نماید. لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام، نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام نمایند.

 


( ۱ )

نظر شما :