آزمون تامین نیروی انسانی بنیاد مسکن در قم برگزار شد

۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۰:۴۴ کد : ۲۰۲۸ آزمون ها اخبار دسته اول اخبار عمومی
تعداد بازدید:۴۷۳
سرپرست معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی واحد استان قم از برگزاری آزمون استخدامی تامین نیروی انسانی بنیاد مسکن در قم همزمان با سراسر کشور با حضور ۱۸۸ نفر خبر داد.
آزمون تامین نیروی انسانی بنیاد مسکن در قم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان قم علی حسینی با اشاره به برگزاری آزمون تامین نیروی انسانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به همت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی، بیان کرد: این آزمون از ساعت ۹ تا ۱۰:۳۰ امروز ۱۸ اسفندماه همزمان با سراسر کشور در قم برگزار شد.

وی با بیان اینکه ۱۸۸ نفر در این حوزه آزمون استان قم با یکدیگر به رقابت پرداختند، افزود: شرکت کنندگان این آزمون استخدامی می‌توانند نتایج آزمون خود را با مراجعه به وبسایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir مشاهده و دریافت کنند.

حسینی اظهار کرد: براساس اعلام بنیاد مسکن در دفترچه راهنمای این آزمون، متقاضیان واجد شرایط، پس از کسب موفقیت در آزمون کتبی تخصصی، مصاحبه‌های تخصصی و عمومی و طی مراحل اداری، با انعقاد قرارداد خرید خدمت با مدت معین و بیمه و بازنشستگی تامین اجتماعی به کارگیری می‌شوند.

وی در پایان تصریح کرد: دارندگان بالاترین امتیاز براساس نتایج آزمون کتبی و مدارک ارسالی، برای انجام مصاحبه‌های عمومی و تخصصی توسط بنیاد مسکن دعوت خواهند شد.


نظر شما :