کارگاه آموزشی مهارت خودآگاهی در دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار شد

۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۱:۰۲ کد : ۲۰۳۱ کارگاه، همایش، سمینار اخبار دسته اول اخبار عمومی
تعداد بازدید:۴۱۸
کارگاه آموزشی مهارت خودآگاهی با حفظ پروتکل‌های بهداشتی به صورت حضوری با تدریس نرگس بلشلی در سه شنبه ۳۰ فروردین ماه در خوابگاه کوثر دختران این دانشگاه برگزار شد.
کارگاه آموزشی مهارت خودآگاهی در دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان قم با توجه به حضوری شدن دانشگاه ها بعد از مدت طولانی، یادگیری مهارت های ارتباطی و زندگی از اساسی ترین نیازهای دانشجویان است که به همین منظور کارگاهی با موضوع مهارت خودآگاهی در دانشگاه علم پزشکی قم برگزار شد.

در این کارگاه نکاتی پیرامون شناخت ویژگی های جسمانی، توانایی و مهارت های شخصی، اهداف فردی، نقاط ضعف، باور ها و ارزش های شخصی مورد بررسی قرار گرفت.

یادآور می شود پایه و اساس تمام مهارت های فردی، خودآگاهی است که افراد با شناخت دقیق این مهارت می توانند به ابعاد وجودی خویش از لحاظ بعد جسمانی، روانی، اجتماعی و معنوی دست پیدا کنند.

بلشلی در بخشی از سخنان خود در این کارگاه آموزشی، انسان خودآگاه را قادر به ایجاد یک ارتباط قوی و موثر دانست و اظهار کرد: این فرد با دانستن اجزای خودآگاهی به افکار، امیال و اهداف خود نزدک‌‎تر می‌شود.

شایان ذکر است این کارگاه از سلسله کارگاه های مهارت های زندگی است که به صورت مشترک توسط جهاد دانشگاهی شعبه دانشگاه علوم پزشکی قم و اداره مشاوره سلامت دانشگاه علوم پزشکی ویژه دانشجویان برگزار می گردد.


نظر شما :