برگزاری ۵ آزمون استخدامی برای ۳۶۶۵ نفر به همت جهاد دانشگاهی قم در سال گذشته

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۰۹:۱۸ کد : ۲۰۳۴ آزمون ها اخبار دسته اول اخبار عمومی
تعداد بازدید:۴۴۹
سرپرست معاونت آموزش جهاد دانشگاهی واحد استان قم ضمن تشریح عملکرد اجرایی جهاد دانشگاهی در برگزاری آزمون های استخدامی، خاطر نشان کرد: در سال ۱۴۰۰، ۵ آزمون برای ۳۶۶۵ نفر در جهاددانشگاهی استان قم برگزار شده است.
برگزاری ۵ آزمون استخدامی برای ۳۶۶۵ نفر به همت جهاد دانشگاهی قم در سال گذشته

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان قم علی حسینی با اشاره به برگزاری آزمون های استخدامی بیان کرد: با توجه به حساسیت و اهمیت برگزاری آزمون‌های استخدامی از لحاظ مباحث علمی و امنیتی، جهاد دانشگاهی قم به منظور هماهنگی و یکپارچه‌سازی در برگزاری آزمون با «ستاد برگزاری آزمون جهاد دانشگاهی مرکزی» واقع در معاونت آموزشی دفتر مرکزی، هماهنگی لازم را انجام می دهد.

وی ادامه داد: هر فرد متقاضی استخدام به شرط داشتن شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای آزمون، می‌تواند در این آزمون ها شرکت نماید.

حسینی در تشریح شرایط عمومی متقاضیان جهت شرکت در این آزمون‌ها تصریح کرد: شرایط داوطلبان در دفترچه راهنمای آزمون‌ها در دو بخش عمومی و اختصاصی توضیح داده می شوند.

سرپرست معاونت آموزش جهاد دانشگاهی واحد استان قم در خصوص مراحل برگزاری آزمون های استخدامی توضیح داد: این مراحل آزمون عبارتند از ثبت نام، دریافت کارت ورود به جلسه، برگزاری آزمون کتبی، اعلام نتایج آزمون کتبی، بررسی مدارک، آزمون عملی یا مصاحبه (با توجه به نوع آزمون استخدامی) و در نهایت اسامی نهایی پذیرفته شدگان در سایت استخدامی اعلام می شود.

وی افزود: شرکت کنندگان آزمون های استخدامی می‌توانند نتایج آزمون خود را با مراجعه به وبسایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir مشاهده و دریافت کنند.

حسینی در انتها ضمن تشریح عملکرد اجرایی جهاد دانشگاهی در برگزاری آزمون های استخدامی، خاطر نشان کرد: در سال ۱۴۰۰، ۵ آزمون برای ۳۶۶۵ نفر در جهاددانشگاهی استان قم برگزار شده است.


( ۱ )

نظر شما :