هم اندیشی سازمان فنی و حرفه ای و جهاد دانشگاهی استان قم برای همکاری مشترک

۳۱ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۱:۲۱ کد : ۲۰۳۵ دیدار ها اخبار دسته اول اخبار عمومی
تعداد بازدید:۲۹۱
نشست هم اندیشی سازمان فنی و حرفه ای و جهاد دانشگاهی واحد استان قم در خصوص همکاری های مشترک در زمینه آموزش، کارآفرینی، اشتغال و نوآوری و شتاب دهی برگزار شد.
هم اندیشی سازمان فنی و حرفه ای و جهاد دانشگاهی استان قم برای همکاری مشترک

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان قم در این جلسه که با حضور معاون آموزشی سازمان فنی و حرفه ای استان قم، سرپرست معاونت آموزش، کارآفرینی جهاد دانشگاهی استان قم و مدیر سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش بنیان جهاد دانشگاهی استان قم برگزار شد مباحثی پیرامون تجارب جهاد دانشگاهی در زمینه مراکز نوآوری و شتابدهی، تیم سازی، آموزش های تخصصی، ایجاد پردیس پارک های علم و فناوری در حوزه صنایع نرم فرهنگی و خلاق، برگزاری رویدادها و جشنواره های مشترک و بوت کمپ های تخصصی مطرح شد.

همچنین از دیگر مباحث مطرح شده در این نشست استفاده از توانمندی های جهاد دانشگاهی در حوزه دانشجویی و ارائه آموزش های چندگانه به دانشجویان و توانمندسازی دانشجویان سطح استان قم بود.

در پایان این جلسه مقرر شد تفاهم نامه ای میان جهاد داشگاهی قم و سازمان فنی حرفه ای قم با هدف هم افزایی ظرفیت های آموزشی، همکاری در راه اندازی مرکز نوآوری و شتابدهی مشترک، برگزاری رویداد ها و جشنواره های مشترک و پذیرش پیشران های طرح مشاغل خانگی به عنوان واحدهای پذیرنده در سازمان فنی وحرفه ای با صدور مجوز فعالیت منعقد گردد.


نظر شما :