معاون آموزش و کارآفرینی جهاددانشگاهی از واحد قم بازدید کرد

۰۴ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۰:۴۳ کد : ۲۰۳۷ دیدار ها اخبار دسته اول اخبار عمومی
تعداد بازدید:۲۵۷
محمدصادق بیجندی، معاون آموزش و کارآفرینی جهاد دانشگاهی، دوم مردادماه در جهاد دانشگاهی واحد قم حضور یافت و با محمد حیدری، رئیس و علی حسینی، سرپرست معاونت آموزشی این مجموعه دیدار و گفت‌وگو کرد.
معاون آموزش و کارآفرینی جهاددانشگاهی از واحد قم بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی قم، محمدصادق بیجندی، معاون آموزشی جهاد‌ دانشگاهی، دوم مردادماه در جهاد دانشگاهی واحد قم حضور یافت و با محمد حیدری، رئیس و علی حسینی، سرپرست معاونت آموزشی این مجموعه دیدار و گفت‌وگو کرد.

وی در این نشست بیان کرد: یکی از اهداف و اولویت‌های جهاد دانشگاهی آن است که باید به مرجعی برای کلیه ارگان‌ها و نهادهای دولتی استان تبدیل شود تا آن‌ها بتوانند از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های نیروهای انسانی متخصص، کارآمد و ماهر این مجموعه انقلاب بهره‌مند شوند، جهاد دانشگاهی واحد قم خوشبختانه به این هدف متعالی جامه عمل پوشانده است.

بیجندی ضمن تشریح یکی از مهم‌ترین طرح‌های توسعه اشتغال و کارآفرینی این معاونت در سال جدید، افزود: استان قم به‌عنوان پایلوت جهت اجرای این طرح شاخص در حوزه اشتغال و کارآفرینی انتخاب شده است.

محمد حیدری، رئیس جهاد دانشگاهی واحد قم نیز حمایت از پیشران‌های طرح ملی توسعه مشاغل خانگی را مورد توجه قرار داد و بیان کرد: شناسایی ظرفیت‌ها، توانمندی‌ها و ارائه مشاوره‌های شغلی به صاحبان کسب‌وکارهای نوپا از اولویت‌های جهاد دانشگاهی قم است.

وی با اشاره بر تعامل جهاد دانشگاهی استان با کلیه نهادها و ارگان‌های دولتی، افزود: این نهاد انقلابی همواره پیشگام در توسعه علم، فناوری و فرهنگ با تعامل سازنده در عرصه‌های مختلف است و آمادگی کامل خود را اعلام می‌کند.

در ادامه نیز، علی حسینی، سرپرست معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی واحد قم با بیان اینکه جهاد واحد قم در حوزه‌هایی که وارد می‌شود، به نوعی الگو شده و  روشی خلق می‌کند، گفت: نهاد جهاد دانشگاهی نه دولتی است و نه کارمندی، بنابراین همیشه زمینه ورود دانشجویان در آن وجود داشته است؛ بر همین اساس اقداماتش همراه با نوآوری، خلاقیت و ابتکار و معطوف به هدف و کم هزینه است.

وی اظهار کرد: در خصوص لزوم مهارت‌افزایی و اشتغال مباحث بسیاری مطرح شده؛ اما آنچه اهمیت دارد اشتغال‌پذیری است و همه باید بیاموزیم که چگونه بتوانیم اشتغال‌پذیر شویم.

یادآور می‌شود، محمدصادق بیجندی، معاون آموزش و کارآفرینی جهاد دانشگاهی در سفر به قم از غرفه‌های جهاد دانشگاهی استان در نمایشگاه مشاغل خانگی و صنایع‌دستی بازدید کرد.


نظر شما :